Дуже багато людей замислюються про те, як би було добре іммігрувати до Італії легально за спрощеною схемою. Але, на жаль не все так просто. Щоб іммігрувати до Італії потрібно пройти через велику кількість труднощів. Взагалі, імміграція до Євросоюзу процедура складна.

Інше, важливе питання, яке стає перед іммігрантом в Італії, де і як знайти роботу.  Відразу хочеться відзначити, що працевлаштування в Італії справа не проста, робота є,  але для іммігрантів її дуже мало.

Якщо ви іммігрували легально, і у вас є вид на проживання в Італії, або віза для роботи за наймом, яка, до речі, видається тільки за наявності трудового контракту та відповідним дозволом nullaosta, то все одно, можна не розраховувати на гідну роботу з гарною заробітною платою.

Як правило, мігранти з України та країн СНД, без італійської освіти в Італії можуть влаштуватися на роботу тільки продавцями в магазині, барменами, офіціантами, різноробочими і т.д. Зарплата на такій роботі, як правило, не перевищує 1000 євро.  В середньму за такі послуги платять 600-700 євро. Тобто робота в Італії для українців та вихідців з країн СНД скоріш за все не буде високооплачуванною та висококваліфікованою.