Щоб отримати роботу в Австралії Вам потрібно мати робочу візу. Якщо Ви висококваліфікований працівник і маєте популярну професію, досвід роботи, шлях для отримання візи стає більш доступніший.

Крім кваліфікації, практичного досвіду, отримати запрошення на роботу в Австралії в значній мірі залежить від письмового та розмовного рівня англійської мови, а також наданого Вами резюме, хто має хороше резюме, тому буде надана перевага перед іншими кандидатами.

Є два шляхи, щоб отримати роботу в Австралії:

знайти компанію, яка допоможе отримати робочу візу.
подати заявку на візу, не маючи гарантованої роботи.

У першому випадку потрібно зайнятися пошуком роботи, тобто, шукати вакансії в Австралії. У другому випадку, потрібно зробити запит на робочу візу до Австралії. Перелік професій, в яких є потреба в Австралії можна знайти на сайті http://www.immi.gov.au/skilled/sol/.

Австралія прийняла рішення прискорити весь процес затвердження робочих віз для кваліфікованих тимчасових працівників. Було прийняте рішення, збільшити термін її дії до шести років (в два рази). Для цього, щоб задовольнити попит внутрішнього ринку в кваліфікованих робітниках, Австралія прискорила процес затвердження робочих віз, що тепер триває в середньому 22 дні.

Робота в Австралії і її пошук допоможе надати LinkedIn. LinkedIn є найбільшою професійною мережою інтернету.
Щоб отримати роботу в Австралії, потрібно створити свій профіль на LinkedIn. Ви можете створити Ваше Curriculum Vitae, що в Австралії називається «резюме». LinkedIn є площадкою, щоб отримати пропозиції на роботу, тому компанії також використовувють LinkedIn для пошуку кваліфікованих працівників.

Є кілька типів віз для легальної роботи в Австралії. Можна працювати, перебуваючи у відпустці в Австралії, називається право роботи на канікулах, візи для людей, які хочуть працювати і жити постійно в Австралії, називається імміграція кваліфікованої робочої сили, є студентська віза, яка дозволяє 20-годинний робочий тиждень. Варіантів багато, і кожен приходить до висновку, що немає нічого, що неможливо досягти.

Тільки офіційна інформація Посольства Австралії, що оновлюється надасть відповідь на всі питання пов’язані з такою бажаною країною як Австралія.