Австралія є країною, яка відповідально відноситься до перетину свого кордону громадянами з інших країн світу. Для цього служать візи, які дозволяють в’їзд і перебування в країні протягом певного періоду часу. Існують численні типи віз, в залежності від тривалості перебування і мети візиту.

Студентська віза
Для отримання студентської візи в Австралію, Ви повинні записатися на курс зареєстрований CRICOS і тривалістю не менше 14 тижнів, і подати документи, перелік яких вимагатиме Посольство Австралі. Студентська віза на відміну від інших віз має свої особливості.

Якщо курс навчання тривалістю до 10 місяців, віза може бути дійсна ще місяць після курсу. Якщо тривалість навчання більше, ніж 10 місяців, можливо, мати дозвіл на перебування ще на два місяця після закінчення курсу.
І нарешті, якщо навчання більше, ніж 10 місяців і завершується в листопаді або в грудні, віза може бути дійсна до 15 березня наступного року.

По студентській візі можна працювати до 20 годин на тиждень під час семестру і повний робочий день в святкові дні і під час шкільних канікул. Студенти можуть працювати в ресторанах, кафе, супермаркетах та інших магазинах, тому що ці види роботи не потребують високого рівня володіння англійською мовою. Чим кращий рівень володіння англійською мовою, тим кращі варіанти роботи можна знайти. Зазвичай плата для іноземних студентів, які працюють становить від AU $ 15 до AU $ 25 за годину і платежі здійснюються щотижня.

Туристична віза:
Туристична віза може бути дійсна протягом 3, 6 або 12 місяців. Важливо відзначити, що люди, які їдуть в Австралію по туристичній візі, не мають права працювати. Для отримання туристичної візи, Ви повинні відповідати двом основним вимогам:

Надати докази достатньої кількості коштів для подорожі та перебування в Австралії.
Продемонструвати справжні наміри на в’їзд в якості туриста.

Віза- робота на канікулах
Ця віза видається на термін до одного року для осіб молодше 30 років і не одружених. Робота в Австралії доступна тільки для осіб з обмеженого списку країн. Список країн дивитися по цьому посиланню: http://www.immi.gov.au/visitors/working-holiday/417/countries.htm

Спонсорська віза
Ця віза видається фахівцям, які отримали запрошення на роботу в компанії, що знаходяться в Австралії. Віза спонсорська не накладає обмежень на кількість годин роботи, однак в Ваших професійних якостях компанія повинна бути зацікавлена і Ви повинні працювати виключно в компанії-спонсора. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт імміграції в Австралію: # Http: / / www.immi.gov.au / skilled / skilled-workers / sbs / index.htm

Для в’їзду в Австралію існують і інші типи віз, такі як гостьова віза, бізнес віза, віза біженця і інші, і всі вони регулюють правила перебування в країні.