Якщо Ви плануєте приїхати в Голландію, Вам може знадобитися віза в Голландію. В залежності від Вашого громадянства, потрібна віза, або дозвіл на роботу.

Країни, громадяни яких не потребують візи для проживання в Голландії до 3 місяців це країни ЄС, а також Андорра, Аргентина, Австралія, Болівія, Бразилія, Бруней, Канада, Чилі, Південна Корея, Коста-Ріка, Хорватія, Сальвадор, Гватемала, Гондурас, Гонконг, Ісландія, Ізраїль, Японія, Ліхтенштейн, Малайзія, Мексика, Монако, Нікарагуа, Нова Зеландія, Норвегія, Панама, Парагвай, Сан-Марино, Сінгапур, Швейцарія, США, Уругвай та Венесуела.

Якщо Ви плануєте залишитися в Нідерландах більше трьох місяців, необхідно MVV. MVV (Machtiging tot Voorlopig verblijf) є тимчасовим дозволом на проживання. Тільки жителі цих країн не потребують MVV: країни ЄС та Австралія, Канада, Ісландія, Японія, Ліхтенштейн, Монако, Нова Зеландія, Норвегія, Швейцарія, США.

Більше додаткової інформації можна знайти на сайтах:

www.ind.nl - агентство імміграції / реєстрації (Immigratie en Naturalisatiedienst)
www.minbuza.nl - Управління міжнародних відносин (Міністерство закордонних справ)

Віза в Голландію і перший крок для її отримання – це звернення в голландське посольство або консульство у Вашій країні.

Visa-C: короткострокового перебування на термін не більше 3 місяців. Цю візу можна отримати в звязку з туристичною поїздкою, в справах бізнесу, відвіданням друзів або родичів, участь у конференціях або інших заходах. Ця віза дійсна 90 днів протягом 6 місяців. Ви можете подати заявку на тимчасове проживання або працю.

Visa-D: дозвіл на тимчасове проживання довше ніж 3 місяці, MVV (Machtiging tot Voorlopig verblijf ) віза на перебування від 3 місяців до одного року, після чого вона може бути продовжена не покидаючи країну. Для цього Ви повинні мати дозвіл на роботу, або якщо Ви хочете подати заявку на тимчасове проживання. Жителі країн яким для перебування в Нідерландах більше 3-х місяців непотрібна віза мають право відвідати країну коли захочуть, для цього їм потрібно мати дійсний паспорт, достатньо коштів, вагомі причини для відвідин. А також для всіх хто бажає залишитися в Нідерландах більше ніж 90 днів потрібно зареєструватися в Службі імміграції та натуралізації (IND) і звернутися за дозволом на тимчасове проживання. Щоб отримати більше інформації про умови перебування в Нідерландах більше ніж 90 днів потрібно зайти на сайт IND (http://english.ind.nl/).

Цілком можливо, що до приїзду в Нідерланди Вам потрібно пройти тест з питань імміграції та громадянства (Inburgeringscursus) в голландському посольстві у Вашій країні. Це Ви можете перевірити на сайті IND: www.ind.nl.