Індонезія це країна, яка розташована між Південно-Східною Азією та Австралією. Країна є найбільшим архіпелагом у світі. У великий індонезійський архіпелаг входить понад 18 000 малих островів, що складає тридцять невеликих груп. Основними з них є Ява, Суматра, Борнео, Нова Гвінея і Сулавесі. Країна омивається Тихим океаном на сході і Індійським океаном на півдні і заході. Столицею країни є місто Джакарта, що знаходиться на острові Ява.

Острів Балі є найбільшим туристичним островом в Індонезії, який щороку відвідують сотні тисяч туристів з усього світу. Прибережні міста острова такі як Кута, Санур, Джимбаран, Нуса Дуа відомі своїми чудовими пляжами з білим і чорним піском вулканічного походження. Крім насолоди засмаги від сонячних променів, на острові можна займатися водними видами спорту, як віндсерфінг, серфінг, дайвінг. Віндсерфінгом можна займатися на пляжах в Танджунг Беноа і Нуса Дуа за прекрасні умови і вітер. На Балі є багато шкіл серфінгу, де ви можете взяти в оренду необхідне спорядження. Аренда дошки коштує від 4$ до 12$ в залежності від місця і самої дошки. Навчання в серф-школі від 250$ до 400$ за один або два тижні.

Площа острова Балі складає трохи більше ніж 5,6 тис. кв. кілометрів. За два тижні відпочинку складно відвідати всі його куточки. На острові з його містечками можна активно відпочити, до вашиїх послуг дискотеки, нічні клуби, ресторани, SPA – салони, масажні салони, шопінги.

В центрі острова за 25$ можна відвідати парк і побачити тропічну фауну, також цікаво буде відвідати крокодилячу ферму і погодувати крокодила. Любителі морських прогулянок будуть задоволені прогулянкою на катамарані на острів Лембонган .Під час подорожі ви можете позасмагати і помилуватися морськими просторами. На острові вас чекає великий вибір морських розваг а також приємний відпочинок в тіні тропічної рослинності. Сніданок і обід входить в ціну екскурсії.

Індонезія одна з найбільших мусульманських країн у світі з великою кількістю храмів. На Балі є храм Тана Лот який варто відвідати, він знаходиться над водами океану, на вершині гори, з джерелом прісної води в середині храму. Крім цього, відвідавши острів, ви повинні ознайомитися з певними правилами поводження серед мусульман.

Щоб почувати себе максимально комфортно, на острові для туристів створено всі умови для комфортного відпочинку.
На харчування за день можна потратити від 10$ до 50$ в залежності від ресторану. Аренда машини коштує 20$ в день. Тут, на курортному острові, для вас пропонується широкий вибір житла: готелі, невеликі котеджі, бунгало, вілли. Ціни на проживання в залежності від класу житла можуть становити від 20$ до 1000$ за добу.