Бажання стати власником нерухомості за кордоном, з тих чи інших причин, виникає у багатьох наших співвітчизників. І причини цього можуть бути самими різними: хтось планує кардинально змінити місце проживання, хтось думає про розширення бізнесу, ну а хтось в купівлі нерухомості за кордоном бачить прекрасний спосіб інвестування коштів. Як би там не було, першим питанням, які виникають у людини що вирішила придбати нерухомість за кордоном, – є питання «яку країну вибрати?». І багато зупиняють свій вибір на Чехії. Чим же так приваблива ця країна, і чому нерухомість в Чехії користується популярністю серед закордонних інвесторів? Давайте спробуємо в цьому розібратися.

У першу чергу, великим плюсом Чехії є те, що ця країна розташована в самому центрі Європи. Найближчими сусідами Чехії є Німеччина, Словаччина, Польща і Австрія. Добратися з Чехії в ці країни, а також інші країни Європи не представляє жодних проблем. У разі необхідності, потрапити в будь-яку європейську країну можна на автомобілі, протягом короткого проміжку часу. До того ж ні для кого не секрет, що Чехія є країною, включеної в Шенгенський договір (детальніше в статті: Шенгенська віза). А це означає, що житель Чехії може безперешкодно пересуватись по всій Європі.

З іншого боку, політика Чехії відносно покупки нерухомості іноземними громадянами теж спрямована на те, щоб будь-який бажаючий міг придбати нерухомість на території цієї країни. Незалежно від форми нерухомості, будь то квартири в новобудовах чи приватні будинки в інших містах Чехії, купити її може будь-який іноземець. І неважливо про приватну чи про юридичну особу йде мова.

Ще одна незаперечна перевага нерухомості в цій країні – це її комфортабельність. Будівельні компанії Чехії зводять дійсно висококласне житло. Мова йде і про високу якість будівельних робіт, і про використання новітніх матеріалів і технологій, і про екологічність житла, що важливо як для самого корінного населення країни, так і для іноземців.

Крім усього вищевикладеного, варто відзначити, що Чехія – повноправний член Євросоюзу, що відкриває величезні можливості для жителів цієї країни в сфері ведення та розвитку бізнесу.

Власне, а що ще потрібно для комфортного життя? Хороше житло в гарній країні, можливості для заробітку грошей, – і все це є в Чехії!