Ціни на нерухомість в Іспанії помітно відрізняються залежно від конкретного місця. Основними факторами при цьому є особливості клімату, престижність місця, близькість моря і пляжів. Іноді різниця ціни значна.

Іноземний покупець повинен знати, що за існуючими правилами іспанські ріелтори за свої послуги не беруть із покупців жодних комісійних. Покупець не повинен платити агентству ніяку винагороду ні за підготовку та проведення угоди купівлі-продажу, ні за супутні послуги. Роботу агентства нерухомості завжди оплачує продавець.

Купівля та продаж нерухомості в Іспанії оформляється в нотаріальній конторі. Після оплати покупки і підписання Ескрітури (купчої) право власності переходить до покупця, і він отримує ключі від будинку. Потім угода реєструється в державному реєстрі власності.

Недорогий будинок в Іспанії або елітну нерухомість легко купити в будь-якому регіоні, але це не вирішує задачу. Головне в іншому – знайти те єдине місце, яке Вам дійсно до душі.

Чому нерухомість в Іспанії

Купити будинок або апартаменти на південному узбережжі це – можливість чудового відпочинку або комфортного проживання в престижному регіоні цілий рік: тут більше 300 сонячних днів у році, середньорічна температура +19-20 С, незначна різниця літніх і зимових температур і знамениті піщані пляжі.

Наявність свого житла в Іспанії на узбережжі гарантує високу якість життя: сприятливий клімат, чудова екологія, здорове харчування, відсутність повсякденних стресів, властивих великим містам, відсутність щоденних багатогодинних втрат часу з-за «пробок» на дорогах, нормальне ставлення іспанців до представників інших національностей та релігій і багато іншого.

Серед інших важливих аргументів можна навести перш за все такі:

* Право на отримання річної мультивізи для всіх членів сім’ї з можливістю знаходження в Іспанії до 90 днів в кожному півріччі, тобто до 180 днів на рік. Кількість поїздок не обмежується, дозволено відвідування будь-якої країни шенгенської зони. Кількість подовжень мультивізи не лімітується.

* Можливість, в окремих випадках, отримання виду на проживання в Іспанії. Багато українцїв вже знайшли тут свій новий будинок і проживають постійно, працюючи або просто насолоджуючись життям.

* Прекрасні умови для активного відпочинку та занять спортом круглий рік: плавання, теніс, гольф, велосипед, туризм, вітрильний спорт, верхова їзда, і багато іншого.

* Зручна база для успішного ведення бізнесу. Добрі прибутки дає будівництво. Дуже вигідною є і сфера харчування. Вдало розташовані ресторани, бари та кафе приносять гарний прибуток цілий рік. Стабільний попит на інші послуги сфери обслуговування.

* Володіння нерухомістю в Іспанії – це володіння приватною власністю в державі ЄС з його політичною стабільністю, з гарантією захисту прав людини та її власності. Гроші, вкладені у нерухомїсть в Іспанії, будуть надійно захищені.