Влаштуватися працювати в Норвегії або отримати тут вищу освіту мріють багато українців. Якщо ви володієте англійською або норвезькою мовою, маєте вищу освіту, то можете здійснити Вашу мрію, взявши участь у програмах Au-Pair або LEAPS.

Au-Pair

Участь Au-Pair і LEAPS дозволить Вам вчитися або працювати в Норвегії – країні з найвищим у світі рівнем зарплат.

Вступити вчитися до вищих навчальних закладів Норвегії може іноземець, що володіє норвезькою мовою.

Програма Au-Pair – це проживання протягом 2 років в норвезькій сім’ї з метою вивчення норвезької мови. Іноземець, учасник Au-Pair, стає членом норвезької сім’ї, яка надає йому повний пансіон. Йому будуть оплачені: медична страховка, курси норвезької мови, 500 доларів на кишенькові витрати. Іноземець ж виконує роботу по будинку, доглядає за дітьми, таким чином розраховуючись за можливість влаштуватися в Норвегії.

Закінчивши програму Au-Pair, учасник отримує сертифікат, що підтверджує його мовні вміння, після чого він може поступити вчитися у ВНЗ та безкоштовно отримати диплом про вищу освіту в Норвегії.

Диплом про вищу освіту в Норвегії дає іноземцеві можливість працевлаштуватися в Норвегії чи будь-якій країні Європи.

LEAPS

Робота в Норвегії стає доступнішою для учасників програми LEAPS. Якщо іноземець не бажає отримувати вищу освіту в Норвегії, але бажає влаштуватися на роботу, то він може стати учасником програми LEAPS.

Основна мета програми LEAPS (Language Education by Au-Pair stays) – підготовка фахівців зі знанням російської, англійської та норвезької мови для працевлаштування у міжнародних компаніях Скандинавії.

Програма LEAPS пред’являє серйозні вимоги до учасників, ніж Au-Pair, але шанси знайти високооплачувану роботу в Норвегії набагато вищі.

На участь у LEAPS перш за все можуть претендувати кандидати, що мають наступні спеціальності: лікар, стоматолог, педагог.