Домініканська Республіка, яка розташована у східній частині острова Гаїті в Карибському морі, щорічно приваблює на свої чудові курорти тисячі туристів. І це не дивно, бо як можна встояти перед білосніжними пляжами, блакитними водами моря й розкішною тропічною природою? Людині властиве відчуття прекрасного, а Домінікана – це й є втілення краси на Землі.

Температура морської води рідко опускається до 25 градусів. Тури в Домінікану найкраще замовляти з серпня по травень, так як в інший час тут часто йдуть дощі і бувають урагани, хоча пляжний сезон круглий рік.
Пляжі з їх білосніжним піском цього екзотичного курорту визнані кращими для відпочинку і розваг, як для дорослих, так і для дітей. Для дітей організовують спеціальні спортивні заняття, де дитину навчать плавання та серфінгу. Практично кожен готель пристосований для відпочинку з дітьми. При виборі готелю найкраще буде зупинитися в 4 або 5 зірковому готелі.

Для любителів підводного плавання є великий вибір місць для занурення в прекрасний підводний світ, де можна зустріти горбатих китів, а також різноманітних тропічних риб. Варто зазначити, що підводний дайвінг можливий тільки після відповідних занять.

Рослинність на острові в основному тропічна, це кокосові пальми, цукрова тростина, королівські пальми і багато інших видів тропічної флори.

Фауни також велика різноманітність, починаючи від ігуани, крокодилів і екзотичних птахів. Для любителів ландшафту, можна порекомендувати кінну прогулянку у гори, які так і притягують увагу своїм рельєфом і неповторною красою рослинності.

Відпочинок в Домініканській республіці неможливо представити без відвідування столиці республіки Санто-Домінго. Культурних пам’яток в столиці республіки більше трьохсот. Маленькі вулички міста створюють враження старовини в стилі Латинської Америки. Церкви столиці вражають своєю красою. Відреставровані будівлі архітектури переносять вас на декілька століть назад. А от сучасна частина столиці може запропонувати абсолютно інші розваги і визначні пам’ятки. Створюється ілюзія подорожей у часі з минулого в сьогодення і назад.

Відвідавши Домініканську республіку, ви здійсните незабутню подорож від якої залишаться враження на все життя.