Нерухомість Греції – це можливість вигідного вкладення капіталу в нерухомість за кордоном. Особливо вигідно придбати житло на березі моря, де завжди є можливість здати нерухомість в оренду. Ідеальним місцем для вкладення капіталу, як вважають багато фахівців, є півострів Халкідікі (область Македонія). У сезон (з квітня по жовтень) ціна оренди за день проживання в середньому становить від 100 євро і зростає до піку сезону.

Перевагою покупки нерухомості за кордоном так само є і можливість для інвестора отримати Шенгенську візу, яка буде давати власнику можливість перебувати в країні до 180 днів на рік.

Вартість новобудов у Греції стартує від 1,4 тис. євро за кв.метр в 5-10 хвилинах від пляжів і від 1,75 тис. євро за кв.м на узбережжі. Перша і друга лінія від моря коштує ще дорожче. У цілому, ціни на житло в Греції дуже різноманітні. Невелику квартирку площею 50 кв.м в прибережному селищі можна купити за 50 тис. євро, таунхауси за € 90-150 тис. і приватні вілли, вартість яких становить близько € 250 тис. На кожну з цих категорій житла є свій покупець. Є також вілли, які продаються за кілька мільйонів євро.

Як купити нерухомість в Греції?

Греція відкрита для іноземців, охочих придбати нерухомість в Греції. Будь-який іноземець має на це право.

Для того, щоб Ваше придбання стало для Вас місцем відпочинку і джерелом задоволення, необхідно знати деякі особливості та вимоги, передбачені законодавством, і що стосуються укладення договорів купівлі-продажу нерухомості. Перш за все, необхідно мати на увазі, що сама процедура не відрізняється від придбання нерухомості і в інших країнах, за винятком єдиної умови – нерухомість у районах Греції, які визначені як прикордонні зони, що мають стратегічне значення, може бути придбана у власність тільки після отримання офіційного дозволу.

У середньому державний податок і витрати на оформлення угоди складають 15% від вартості нерухомості. Гонорар брокерів на ринку нерухомості становить зазвичай 2-4%, у випадку з дорогими об’єктами – 1-2%.