Канари належать Іспанії і розташовані в Атлантичному океані у 1500 км від Піренейського півострова та в 100 км від узбережжя Африки.

Канарські острови знаходяться в субтропіках там завжди гарна сонячна погода, яку приємно пом’якшують пасати.

Архіпелаг складається з островів Гран-Канарія, Тенеріфе, Фуертевентура, Лансароте, Пальма, Ієрро і Гомера.

Завдяки чудовому субтропічному клімату Канарські острови називають островами Фортуни. Тут Ви знайдете можливості для відпочинку на різні смаки.

ТЕНЕРІФЕ – самий великий із Канарських островів. Є островом контрастів, вражає різноманіть зелені, пісчаних бухт і багатолюдних курортів. В північній частині плантаціі, ліси та рідкісні рослини. Незабутні спогади від відвідування селищ, ботанічних садів, вулкана Тейде, Національного парку та столиці Санта Крус.

ГРАН-КАНАРІЯ – є третім за величиною та самим густонаселеним островом з аеропортом в Лас-Пальмасі. Відправляйтесь на північ в пошуках зелених пейзажів. На півдні на Вас чекають пляжі та чисте небо. Природа дуже різноманітна і острів називають континентом в мініатюрі. Гори вражають своєю красотою. Лас-Пальмас вражає старими кварталами та місцями пов’язаними з Колумбом.

Лансароте – унікальний острів розташувався в 100км від африканського узбережжя. Знаменитий своїми неймовірними ландшафтами, які з’явилися внаслідок виверження вулканів 17-18 століть.

Фуертевентура – самий невідомий із островів. Половина острова – розкішні пляжі з білого та золотого піску. Клімат острова нагадує Сахару. Тут Ви якнайкраще відпочините від шуму. Рай для аматорів пляжного відпочинку та дайвінгу.

Завдяки прекрасному клімату Канарські острови є відмінним місцем для практики всіх видів спорту. Всі бажаючі активно відпочити, можуть приїхати сюди протягом року і завжди отримати професійну консультацію і допомогу. Більшість, звичайно, є водні види спорту. Існує один з кращих пляжів в світі для занять віндсерфінгом. На островах прибережні води вважаються одними з найдешевших місць для занурень. У Тенеріфе і інших островах можна знайти відмінні умови літати на парашуті і дельтаплані. Крім того тут можна грати в гольф, теніс, займатися верховою їздою або пішохідними та велосипедними прогулянками.

Тут на Вас чекають комфортабельні готелі, захоплюючі вистави, дискотеки, розмаїття комерційних центрів, ресторанів та розважальних закладів на будь-який смак також допоможуть приємно провести відпочинок.