Надзвичайно яскравий і різноманітний відпочинок на Мальдівах включає розваги на будь-який смак. Мальдівські острови славляться комфортабельними готелями, а також бунгало, які розташовані на палях прямо над водою в лагуні або в тиші тропічного лісу. Комфорт у поєднанні з тишею і м’яким плескотом набігаючих на берег хвиль роблять Мальдіви найпривабливішим місцем для відпочинку.

Загублені в бірюзових водах Індійського океану, Мальдіви вражають величезними пальмами, яскравими фарбами квітів, білосніжними пляжами, тишою і повним єднанням з природою.

Мальдівські острови є острівною державою, розташованою в Індійському океані в районі екватора. Завдяки тропічному клімату, на островах постійне літо з температурою повітря і води 25-30 градусів, а відпочинок на Мальдівах можливий протягом цілого року. Вважається, що відпочинок на Мальдівах краще всього планувати з листопада по травень, коли незмінно світить сонце, а море цілком спокійне.

Столиця Мальдів – місто Мале. Розташоване майже в центрі архіпелагу, в 10 хвилинах їзди від аеропорту, столиця Мальдів являє собою унікальне явище. По-перше, Мале вважається однією з найменших столиць світу, адже її загальна площа складає всього 2 кв.км, по-друге, Мале – єдина в світі столиця-острів.

Мальдівські острови розташовані в Індійському океані, на південний захід від Індії і Шрі-Ланки по обидві сторони Екватора. Всього налічується 1190 островів коралового походження. На 201 острові живе місцеве населення, 88 островів використовуються як туристичні курорти.

Мальдівська республіка – безвізова країна. Віза видається після прибуття в аеропорт міста Мале при пред’явленні паспорта, зворотнього квитка і суми грошей, достатньої для проживання в країні. Замість грошей можна пред’явити ваучер на готель. Максимальний термін дії візи 30 днів.

Правила поведінки

Туристам, які збираються на Мальдіви, слід пам’ятати, що це мусульманська країна, і, незважаючи на те що місцеві закони досить ліберальні, тут все ж таки існує ряд обмежень. Наприклад, в країну не можна ввозити алкогольні напої, та й розпивати їх у громадських місцях суворо заборонено.

Крім того, забороняється ввозити на Мальдіви порнографічні матеріали і зброю для підводного полювання, ламати корали і ловити рибу поблизу берегів, а також – увага! – Вступати у близькі відносини з місцевими жінками.

При відвідуванні населених пунктів слід одягатися трохи скромніше, ніж ми звикли, відповідно до мусульманських уявлень про моральність. Не можна купатися оголеними (вдень). Топлес на пляжах дозволений тільки на острові Кураматі. Хоча ця остання обставина, як не дивно, на зростаючу світову популярність Мальдів ніяк не впливає.