Аргентина – країна, яка ще не закрила свої кордони для іммігрантів. Хоча тут і немає спеціальної імміграційної програми, для бажаючих залишитися в країні головне показати фінансову незалежність, щоб потім після отримання дозволу на проживання, не просити грошових допомог. Для цього потрібно надати, наприклад: контракт на роботу, де Ви будете отримувати зарплату, або «показати» гроші в банку, причому дохід в розрахунку на кожного члена сім’ї повинен бути 8000 песо в місяць.

Так само Ви можете показати свою комерційну діяльність. Наприклад, це може бути ваш бізнес, який Ви купили або здача в аренду нерухомості, або будь-який інший дохід в Аргентині.

Також право на проживання в Аргентині можна отримати за категорією рентистів (рантьє), необхідно щомісяця і на строк не менше 2-х років, отримувати стабільний дохід не менше ніж 2000 доларів в місяць
(закон про імміграцію № 25871 (ARTICULO 23 LA LEY Nº 25.871).

Найпоширеніший шлях імміграції в Аргентину на сьогоднішній день це бізнес імміграція. Реєстрація нового бізнесу або покупка готового, дає право на ВНП в Аргентині. Готовий бізнес дає право на проживання в Аргентині з меншими затратами. Немає необхідності вносити великі депозити в банк або інвестиції в підприємство.

У цьому випадку Ви отримуєте вид на проживання в Аргентині на 1 рік, звичайно, якщо Ви бажаєте продовжити візу, то ніколи не виникає проблем з продовженням на наступний рік, якщо всі документи в порядку.

Встановлена ​​єдина форма документа, що підтверджує право на проживання і роботу для всіх прибулих – (Documento Nacional de Identidad) Документ Національної Ідентифікації, який є аналогом українського загальногромадянського внутрішнього паспорта.

По приїзді в Аргентину на постійне місце проживання або для покупки нерухомості в Аргентині, або на навчання потрібно провести легалізацію документів для отримання DNI. Документи потрібно перекласти, нотаріально завірити і здати їх в Registo Civil на оформлення, яке триває 60 -70 днів. При цьому оплачується державне мито. В обмін заявник отримує довідку, що підтверджує факт прийому документів.

Через два роки проживання з тимчасовим DNI іноземець має право звертатися до Державного суду з проханням про громадянство. І як правило отримує його.

Не бажано їхати в Аргентину з цілью робота за кордоном. Не знаючи мови і якщо Ви не спеціаліст в якійсь галузі то немає сенсу їхати, зараз їдуть переважно жити або робити бізнес.

Головні причини невдач при імміграції криються в тому, що багато слабо усвідомлюють свій крок, роблять його, а потім не в змозі контролювати цей процес. До цього додається слабка поінформованість про сам імміграційний процес в ту чи іншу країну. Часто потенційний іммігрант і зовсім не бажає вникати в тонкощі процедури, повністю довіряється юридичним фірмам. А через те, що об’єктивної інформації по імміграційних правилах і нюансах не густо, адвокатські контори можуть маніпулювати своїми клієнтами, викачуючи з своїх підопічних нечувані суми.