Аргентина навряд чи може залишити когось байдужим. Це дивна країна із приємним кліматом та гарною природою. У порівнянні з багатьма іншими країнами, ринок нерухомості Аргентини практично не постраждав від фінансової кризи. Це стало можливим багато в чому завдяки невеликим обсягам місцевого ринку іпотеки. Найбільш популярний вид придбання нерухомості в країні – за готівку. До кредитування вдається невеликий відсоток покупців, тому і проблем з неповерненням іпотечних позик практично не виникає.

Придбати нерухомість в Аргентині дуже просто і, найголовніше, зовсім не дорого. Законодавство країни дозволяє придбати нерухомість будь-кому, будь то приватна особа чи юридична. Офіційним власником вважається той, хто записаний в Ескрітурі – офіційному документі. Сам процес придбання житла досить простий, але не позбавлений деяких формальностей.

Так, наприклад, будь-який тип нерухомості країни повинен бути обов’язково зареєстрований в Registro de Propiedad – Регістрі Власності, який також служить інформаційним банком даних. З нього можна отримати повну і достовірну інформацію про нерухомість, що купується, її площу, дізнатися, чи є даний об’єкт заставою за кредит або про наявність заборгованостей зі сплати податків.

Угода купівлі-продажу повинна бути підписана в присутності аргентинського нотаріуса. Після цього Ескрітура направляється до територіального Регістру Власності, де їй присвоюється номер запису. Терміни і форми оплати обумовлюються вже безпосередньо з власником нерухомості за кордоном, що купується. Зазвичай на початку оформлення документів підписується договір і виплачується початковий внесок у розмірі 30-40% від суми вартості. Продавати нерухомість у країні має право або власник, або уповноважена особа, яка має нотаріально завірене доручення. Покупець теж може не брати участь в операції, а призначити замість себе довірену особу.

Володіючи квартирою або котеджем, ви зможете спокійно отримати річну візу. Аргентинське посольство ніколи не відмовить власнику нерухомості. На ціну нерухомості впливають багато факторів, такі як розташування, вік будівлі, наявність балкона, ремонт, планування і площа квартири, кількість поверхів у будинку.

Трикімнатні квартири коштують від 50 000 $ і вище. Чотирикімнатний котедж з невеликою ділянкою можна купити за 70 000 $ – 150 000 $. Столиця Аргентини – Буенос-Айрес. У місті нарівні з сучасними хмарочосами зберігаються старі іспанські квартали і вулички. Місто схоже до таких міст, як Париж, Лондон і Мадрид.

В інших містах країни, таких, як Кордоба, Мендоса, Росаріо, Неукен нерухомість на 20-30% дешевша, ніж в аргентинській столиці. До того ж квартири і індивідуальні будинки можна купувати в розстрочку терміном до 10 років.