Кіпр вже давно зарекомендував себе як ідеальне місце для життя – сонячна погода більше 330 днів у році, сприятливий і унікальний клімат, спокійний розмірений спосіб життя, відсутність стресів і низький рівень злочинності. Ідеальне місце для сімейного життя і виховання дітей. Школи та університети з високим рівнем викладання, надійна система охорони здоров’я. Все це приваблює інвесторів.

Тому серед пропозицій закордонної нерухомості останнім часом особливе місце займають об’єкти нерухомості на Кіпрі.

Ринок нерухомості саме на Кіпрі, у порівнянні з іншими ринками – Англії, Німеччини, Греції, Італії, Франції ще порівняно молодий, а тому більш перспективний. А між тим відмінний рівень життя на цьому острові, який підходить всім і кожному, робить свою справу, залучаючи все нових і нових інвесторів з Англії, Швейцарії, Німеччини, Росії, а також наших співвітчизників. І справа не тільки у вигідних умовах, що сприяють життю тут, але і в самому законодавстві, що діє на острові Кіпр.

Особливо вигідна система оподаткування, тут найнижчий корпоративний податок у Європі, за ставкою 10%, і ПДВ – 15%.

Придбання нерухомості дає право власникові, а також всім членам його сім’ї отримати ВНП на рік і більше.

Кількість продажів житлової нерухомості іноземним інвесторам на Кіпрі, згідно з останніми аналітичними даними, помітно зросла. Особливою популярністю користується елітне житло: вілли, таунхаузи, бунгало.

Сьогодні Кіпр як і раніше знаходиться в списку країн, чия популярність серед наших співвітчизників дуже висока. Головна причина – нерухомість Кіпру все ще достатньо доступна, якщо порівнювати, наприклад, з тією ж Францією або Італією.

Нерухомість – хороший гарант збереження капіталу. Ціни на нерухомість на Кіпрі зростають щороку на 10% -15%. Це означає, що інвестування в житло тут принесе дохід вже в найближчому майбутньому. Інвестиції в нерухомість Кіпру – це дійсно вигідні угоди. Справа в тому, що Кіпр, як ми знаємо, це всього лише острів, тому земля на ньому обмежена, що сприяє постійному зростанню цін на всі без винятку види нерухомості на Кіпрі.