При купівлі нерухомості потрібно все добре зважити, щоб не допустити помилки. На жаль – це часто cтається хоч вартість покупки не завжди має значення.

На ринку нерухомості виставлено на продаж велику кількість будинків і квартир, які свідчать, в деяких випадках, про помилки власників. Хоч далеко не завжди це погані будинки – просто господарі колись щось невірно розрахували. Це стосується не тільки національної а й закордонної нерухомості.

Буває, що купуючи будинок за містом, за кругленьку суму, вони в ньому не живуть. Вклавши кошти в покупку житла, виявляється що ці будинки не є зручні для проживання, бо знаходяться далеко від міської зони, незручні і дорогі в обслуговуванні. Це відбувається з браку досвіду експлуатації заміської нерухомості. Часто купляючи будинок, люди не враховують всі обставини, хоча їм здається, що вони все продумали і прорахували. Тому потрібно ретельно обміркувати все, що має відношення до заміського будинку.

Варто звернути увагу на склад сім’ї де є літні родичі. Для літніх батьків повинні бути сплановані умови проживання на першому поверсі з усіма вигодами. Якщо є маленькі діти або планується народження дитини, це має знайти відображення і в плануванні придбаного будинку, а також в навколишньому оточенні, рівні безпеки, заміської екології. Спроектуйте дитячу – це дозволить уникнути роздумів, як би збільшити площу будинку ще на одну кімнату. При покупці будинку зверніть увагу на ступінь розвитку інфраструктури заміської території. Дитячий майданчик повинен бути якомога далі від дорожнього руху і з хорошою огорожею. Взагалі, забудовники приділяють досить багато уваги дитячій інфраструктурі, розуміючи, що будинок – це в основному «сімейне гніздо».

Крім помилок, пов’язаних зі складом сім’ї, часто люди неправильно оцінюють транспортне сполучення з заміським житлом..Торму обов’язково варто врахувати, як довго ви будете добиратися до роботи і з роботи до дому з урахуванням пробок в будній день.

Ще одна помилка може полягати у неправильній оцінці стану будинку. Нерідкі випадки, коли людина купує недобудований будинок, вкладаючи таким чином кошти, але розраховуючи, що скоро туди в’їде з сім’єю. А потім, вже після здійснення угоди, з’ясовується, що будівництво – справа не така вже й проста, і жити в цьому будинку зможе лише через кілька років. За цей час виростуть діти, можуть змінитися обставини життя. І навіть якщо цей будинок знаходиться в котеджному селищі, де активно йде будівництво, швидко довести об’єкт до готовності буде складно.

Ще однією причиною розставання з бажаним будинком може бути несподівано дороге обслуговування. Клієнт купляє готовий будинок і не замислюється, що обслуговування і підтримка порядку в будинку є дорогим задоволенням.
Покупка нерухомості – це саме той випадок, коли слід вкрай уважно вивчати всі фактори, які можуть вплинути на ситуацію. Продумайте хто буде жити з вами в будинку, зверніть увагу на зручність і безпеку членів вашої родини. Враховуючи, що серйозні покупки здійснюються через агентства нерухомості, обов’язково поговоріть з вашим ріелтором – крім того, що він врахує ваші побажання, він ще може звернути вашу увагу на такі моменти, про які ви навіть не роздумували. Тоді ваш будинок стане справжнім улюбленим куточком для вашої сім’ї та друзів на довгі роки.