І так, Ви втавили в пошуковий рядок запит «Працевлаштування в Англії для студентів без знання мови» (що, вибачте, досить безграмотно) і опинились на цій сторінці. Але не поспішайте йти звідси, тому що ми не збираємося вчити Вас граматиці, а дійсно хочемо розповісти Вам про те, як Вами може бути знайдена робота за кордоном легально в Англії, якщо Ви дійсно не знаєте англійської мови. Причому не знаєте її навіть на початковому рівні.

А знайти роботу Вам в першу чергу допоможе студентська віза, яка, по-перше, дає вам законне право на працевлаштування, а, по-друге, гарантує що роботодавець буде дотримуватися Вашого права на чотиригодинний робочий день, що обумовлено англійським законодавством. Пам’ятайте, що працювати по туристичній візі в Англії заборонено, і що подібні спроби не принесуть Вам нічого, крім неприємностей.

Ну, а крім візи робота в Англії для студентів може бути знайдена Вами за допомогою місцевих російськомовних сайтів з працевлаштування, яких в Англії налічується більше сотні. Саме вони служать головними посередниками між емігрантами з країн колишнього СРСР і тими, хто приїхав до Англії на заробітки, адже як відомо, що «наші» воліють брати на роботу «своїх», не бажаючи мати справу ні з корінними англійцями, ні з гастарбайтерами з країн третього світу.

Ось вам і пояснення того, де Вас чекає робота для студентів в Англії без знання мови.

А працювати Ви можете більш ніж за різними спеціальностями, адже в Англії потрібні і програмісти, і прибиральники, і няні, і садівники, водії та майстри з ремонту побутової техніки і комп’ютерів, і репетитори з російської мови та літератури (багато емігрантів спеціально наймають для своїх дітей студентів з Росії, України чи Білорусії, сподіваючись зберегти, таким чином, їх «російське коріння»). Так само завжди затребувані представники робочих і сільськогосподарських спеціальностей і всі ті, хто не гидує фізичною працею, що не вимагає особливої ​​кваліфікації.

І все це Ви знайдете на сайтах безкоштовних оголошень, коли введете в пошуковому рядку «Працевлаштування в Англії для студентів без знання мови». Але знову ж таки не умайте, що ми намагаємося вчити вас граматиці. Адже тепер Ви розумієте, що ця стаття зовсім про інше.