Незважаючи на трагедію, яка сталася внаслідок терактів в Осло варто мати Норвегію, як країну сприятливу для праці і подорожування.

Робота за кордоном тут в Норвегії це можливість працювати протягом 2 або 3 місяців і спокійно жити. Скандинавські країни пропонують численні можливості працевлаштування під час європейського літа.
Кожна країна має конкретні галузі, в яких іноземець може працювати. Робота в Норвегії – це пропозиції робіт на фермі, збору полуниць або вирубці дерев, щоб мати дрова на зиму, або праці в сувенірних магазинах для туристів. Остання є відмінним варіантом для тих, хто володіє кількома мовами. Зарплата залежить від роботи, але як правило, в діапазоні від 1000 до 1500 доларів в тиждень, а також від кількості відпрацьованих годин.
Сам процес працевлаштування не такий складний, як здається. Необхідно підготувати документи і дотримуватися законодавства, щоб мати безпечне перебування і ніякого головного болю.

Так, якщо Ви коли-небудь намагалися побувати в Норвегії чи будь-якій іншій скандинавській країні, то ось кілька причин, щоб визначитися з поїздкою: рівень життя в Скандинавії, один з найкращих у світі, життя коштує дорого, але якщо Ви працюєте то – як правило, маєте $ 20 або більше за годину.

В Норвегії прекрасні краєвиди, тисячі гір і лісів для подорожування. Температура влітку тільки з 18 до 20 градусів. Здається, що сонце завжди в постійній боротьбі, щоб сяяти.

Хочете дізнатися, як Ви можете подорожувати по Норвегії і заробляти при цьому? Ось декілька порад.
Пошук по мережі Net можливостей працевлаштування в скандинавських країнах. Більш детальну інформацію про види робіт, Ви можете знайти на сайтах посольств однієї з цих країн.

Як тільки Ви знайшли те, що хочете, будь ласка, зв’яжіться з норвезьким, датським або шведським посольствами, щоб розпочати процес отримання візи. Процес займає не більше 4 тижнів. Важливо знайти місце проживання, щоб жити в Норвегії, коли Ви робитимете візу. По цьому питанню допоможе, сайт: http://www.bergen-guide.com/accommodation/apartments.
Якщо у Вас є якісь сумнівні питання, посольства можуть допомогти Вам, і не бійтеся, вони дуже доброзичливі.
Як тільки віза буде схвалена, Ви отримаєте лист з електронною копією на Вашу адресу електронної пошти. З цим листом можна купити квиток в напрямку північних земель.

У Норвегії, зайдіть в поліцейську дільницю з листом від посольства. Там вам покладуть штамп в паспорт або посвідчення особи, і ще Вам необхідно звернутися в IRS Норвегії, де Вам призначать «податковий номер». Це займає два тижні, але Ви цей час можете працювати і без нього. Тим більш, Ваш роботодавець може платити Вам, коли у нього є свій «податковий номер».
Крім того у вихідні дні, які за законом повинні поважатися, Ви можете подорожувати і побачити знамениті норвезькі фйорди. Вартує два-три місяці напружено попрацювати, щоб побачити Норвегію, як чудову країну Скандинавії.