Офіційна назва – Нова Зеландія (New Zealand), на мові маорі – Аотеароа, що перекладається, як країна довгої білої хмари.

Географічне положення – країна знаходиться в південно-західній частині Тихого Океану, розташована на двох великих островах (Острів Північний і Острів Південний) і великій кількості невеликих прилеглих островів.
Нова Зеландія простяглася з Півночі на Південь на відстань 1600 км і в найширшому місці має біля 450 км. Море робить клімат м′яким з помірною температурою протягом усього року.

Температура повітря влітку становить 20-30 градусів і в зимовий період 10-18 градусів за Цельсієм.

Столиця країни — місто Веллінгтон. Населення Нової Зеландії складає трохи білше 4 млн. осіб.
Офіційні мови – англійська і маорі. Англійською мовою розмовляє 96% населення країни.

Нова Зеландія-чудовий куточок в Тихому океані для життя, роботи і відпочинку.

Імміграційна політика уряду Нової Зеландії покликана сприяти імміграції різних категорій населення і в першу чергу спрямована на залучення молодих людей, які отримали професійну освіту, мають досвід роботи і бажають працювати в Новій Зеландії.

Іммігрувати в Нову Зеландію, ніколи не було просто. Для цього потрібно набрати певну кількість балів, що дає шанс для багатьох кандидатів. Визначальний фактор для високих балів це пропозиція роботи або робота в Новій Зеландії. В першу чергу імміграційна програма уряду віддає пріоритет бізнес-мігрантам та кваліфікованим робітникам.

Іноземці, які бажають жити і працювати в Новій Зеландії повинні відповідати певним вимогам, щоб був дозволений в’їзд. Наприклад, вони повинні мати не більше 55 років, бути здоровими, не мати кримінального минулого, добре володіти англійською мовою, мати запрошення на роботу, певну кваліфікацію, яка затребувана в країні, досвід роботи не менше 2-років.

Процес імміграції в Нову Зеландію може тривати довго. Зацікавлена особа цей процес може пройти самостійно крок за кроком без допомоги імміграційних агентів. Користуючись послугами агента, який знає всі тонкощі, можна уникнути неузгоджених затримок і заощадити навіть гроші.

Першим кроком, який потрібно зробити – це пройти тест онлайн на сайті з питань імміграції, щоб одержати суму балів, яка дозволить розпочати процес імміграції.

Більше шансів матимуть ті хто вже має певні відношення з Новою Зеландією. Це може бути запрошення на роботу, робота, навчання, родичі в країні.

В Європі є два представництва Нової Зеландії одне в Лондоні друге в Москві.

Імміграційна служба Нової Зеландії допоможе Вам в оформленні документів на отримання візи на роботу, навчання або на переїзд на постійне місце проживання до Нової Зеландії.