Сейшельські острови приваблюють своєю розкішною, щедрою, недоторканою природою. Завдяки їй острови часто називають земним раєм.

Республіка Сейшельські Острови розташована в західній частині Індійського океану, південніше екватора, на північ від Мадагаскару і на віддалі 1600 км на схід від африканського материка.

Найбільший острів Сейшельського архіпелагу це острів Мае. На острові знаходиться аеропорт, підлітаючи до якого наповнюєшся відчуттям святкового настрою.

Столиця Сейшел-Вікторія, невеличке містечко в якому проживає не більше 25 тис. чоловік, які любять своє місто і надають перевагу пересуватися по місту пішки.

Архітектурна пам’ятка міста це годинникова башта Clok Tower – мініатюрна копія лондонського Big Ben.

У діловому кварталі на вулиці Francis Rachel крім банків та офісів знаходиться мініатюрна мечеть, в кварталі від неї індуїстський храм, а далі – католицький собор Непорочного зачаття.

Прогулюючись по Rue du Bazar хочеться заглянути в кожну сувенірну крамницю і поторгуватся з колоритними продавцями-креолами, де неможливо не купити намисто з акулячих зубів.

Побувати на Мае і не поринути в води океану, просто не реально-тут біля 70 пляжів.

Варто позасмагати на популярному Beau Vallon, навчиться серфінгу на Grand Anse або скупатися на
затишному, безлюдному, безіменному пляжі.

Усі острови гранітної групи віддалені від Мае не більше ніж на 50-70 км. Більшість населених пунктів і основна господарська діяльність на архіпелазі зосереджені на цих островах. На островах немає пам’ятників архітектури, зате є пляжі і незаймані ліси наповнені шумом водоспадів і співом райських птахів.

Дивовижні пляжі, приголомшливий серфінг, водні лижі, все це є на острові Денис. Погодувати черепах карамболою можна на острові з назвою – Курйоз.

Ті ж гігантські черепахи, а також рідкісні морські птахи мешкають на острові Дерош. Пізньої осені і в кінці весни можна подружитися з пернатими на острові Берд, де тисячі перелітних птахів роблять «привал».

Вражає ботанічний сад Mont Fleuri на острові Мае, де на території 6 г ростуть сотні видів квітів, пальм, ліан, мохів.

Цілющу силу масажів, обгортувань, скрабів, масок на обличчя можна отримати в SPA-центрах при готелях або на березі океану.

Вартість масажу обличчя близько 100 доларів, манікюру 70 доларів.

Переліт Київ-Мае-Київ від 950 євро. Час у дорозі біля 10 годин. Одна пересадка в ОАЕ або в Європі.

Готелі 5 *- вартість від 280 $ за добу
4 *- вартість від 150 $.

На тлі недоторканої природи з чудовим кліматом, бездоганних пісчаних пляжів, розкішних готелів з гарним обслуговуванням відпочинок на Сейшелах є дорогим з класу «розкіш».