Інтернаціональні молодіжні програми – це можливість здобути цінний досвід життя в іншій країні, ознайомитися з її культурою, традиціями, завести багато нових корисних знайомств і звичайно, вивчити мову. Це престижно і вигідно, беручи участь у різних програмах, можна набути не тільки досвіду, а й знань, а також заробити. У наші дні є десятки різноманітних програм, які надають можливість навчатися в інших країнах, але всі вони мають свої плюси і мінуси.

Програма «Work and Travel USA». Програма культурного обміну для студентів ВНЗ денної форми навчання. Студенти повинні дуже добре володіти англійською мовою. Програма дозволяє ознайомитися з культурою і звичаями США. А також з традиціями країни «з середини», вдосконалити англійську мову та набути досвіду роботи в закордонній компанії. Основна перевага цієї системи – реалізація за підтримки Державного Департаменту США. Тому студенти мають право на отримання офіційного дозволу на роботу.

Програма «Study & Travel Canada». Дана програма надає учасникам можливість самостійно обирати програму навчання, відповідно до власних бажань та грошових коштів. Можна відвідувати як короткі мовні курси, так і набути повноцінну вищу освіту в одному з ВУЗів країни.

Програма «Au-Pair». Програма, яка надає студентам не тільки освіту, але і проживання в сім’ї на правах старшої дитини з певними обов’язками та пільгами. Учасник системи проживає спільно з приймаючою його родиною, в його обов’язки входить догляд за дітьми і робота по господарству в межах своїх вмінь. Студента забезпечують кімнатою для проживання в будинку сім’ї, видають кошти на дрібні витрати, а часом – платять за мовні та культурні курси.

Програма «Work and Travel Turkey». Система навчання дає можливість студентам підчас канікул попрацювати в готелях з чотирма і п’ятьма зірками в Туреччині. З травня місяця по жовтень місяць у Туреччині курортний сезон і учасники мають можливість спробувати свої сили у готельному бізнесі і чудово відпочити на морському узбережжі. Студенти можуть також заробити в межах 250 доларів на місяць плюс чайові – це ще одна перевага даного навчання.

Програма «Study in UK». Програма складається з курсів, які тривають 4 тижні у Великобританії в одному з кращих коледжів країни. Чудова можливість вдосконалити свою англійську мову. Також можна ознайомитися з культурою, традиціями і звичаями країни.