Освіта в Австралії – це хороші інвестиції в Ваше інтелектуальне і професійне майбутнє. Австралія надає багато різних курсів для студентів з інших країн.

Для навчання в Австралії Ви повинні визначитися, який період часу Ви бажаєте навчатися і звернутися в посольство Австралії в Вашій країні. Якщо час навчання буде становити менше 3-х місяців, студентської візи не потрібно достатньо буде відкрити туристичну візу. Ви можете записатися на будь-який курс для міжнародних студентів.
Різні кваліфікаційні курси незобов’язують Вас постійно відвідувати заняття. На жаль по туристичній візі Ви не можете працювати, якщо у Вас навчання не більше ніж 3 місяці. Якщо тривалість курсів більша ніж 3 місяці, Австралійський Департамент у справах імміграції вимагає студентську візу. Ці курси дають студенту право легально працювати протягом тижня максимум 20 годин і повний робочий день протягом шкільних канікул. Якщо Ви пропустили більше 80% занять без поважних причин це може привести до негайної відміни візи і вимоги покинути Австралію. Курси в Австралії мають високий рівень освіти, хоч в деяких випадках бажають кращого. Як і в інших країнах одні можуть бути кращі інші гірші, а деякі навіть сумнівної якості. Курси з вивчення англійської мови, наприклад, в межах університету вважаються як хороші. Вартість курсів від 250 до 650 австралійських доларів за тиждень.

Ще один момент про навчання в Австралії, з ким Ви будете вчитися? Якщо будете вивчати англійську мову з Вами будуть навчатися, за близькість до Азії, більшість іноземних студентів з цього регіону, що перевершує у великій кількості студентів інших національностей. Латиноамериканці разом з бразильцями є друга за величиною група, потім європейці, араби, індійці і студенти з інших регіонів, і ця частка однакова в будь-якому австралійському місті, яке пропонує курси для іноземних студентів.

Звичайно, поєднуючи навчання в Австралії з роботою, Ви будете насолоджуватисяякі життям, новими знайомствами, красотою природи країни.