Якщо Ви маєте бажання працювати за кордоном на нафтових платформах, спочатку потрібно поставити перед собою питання, як це можна зробити. Щоб подати заявку на роботу на платформі, для цього потрібно зробити певні кроки.

На нафтових платформах є різні види робіт, сотні робочих місць, як в невеликому містечку. Посади від інженера і бурильника, до кухаря і прибиральника. Щоб подати заявку, потрібно надати всю інформацію, яку будуть вимагати, документи на англійській мові, а також добре володіти англійською.

Перше рішення, яке здається найбільш простим – це пошук оголошень в газетах. Однак, ці пропозиції часто вводять в оману. Таким чином, цей спосіб не може бути підходящим і безпечним для пошуку роботи. Ще один спосіб пошуку роботи на нафтових платформах – це пошук через інтернет. Є два інтернет-портали, які надійні і дозволяють шукати роботу в різних частинах планети (www.upstreamonline.com / www.oilcareers.com). Це може бути робота в Норвегії, на платформах в Північному морі або робота в Австралії, по видобутку газу і нафти на Тиморському морі.

В наш час важко знайти хорошу роботу, тому робота на нафтових платформах є привабливою за рахунок зарплат, які платять компанії, що займаються розробкою і експлуатацією нафтових свердловин. Процес набору-пошуку працівників на платформи не завжди проводиться самими компаніями, але також через компанії-посередники.

Група Global Energy Group (www.gegroup.com) – ця група співпрацює з провідними компаніями по експлуатації нафти і газу і відповідає за пошук потрібних людей.

ExxonMobill (www.exxonmobil.co.uk) є світовим лідером в області бізнес нафти і нафтопродуктів. У сферу її діяльності входить розвідка і видобуток нафти і газу, виробництво і збут паливо-мастильних матеріалів і хімікатів, електроенергії та вугілля. ExxonMobil регулярно набирає інженерів і техніків на свої нафтові платформи.

Kомпанія Progressive (www.progressive.co.uk) спеціалізується на вербуванні працівників для бізнесу нафти і газу. На даний час проводить набір працівників для різних компаній у Європі, на Близькому і Далекому Сході та Австралії.